wysokiej jakości imitacja Hermes Biżuteria

Warunki użytkowania

Poprzez korzystających z usług świadczonych przez pixelcoding.nl, będzie zaangażowany do tego warunków użytkowania i innych odpowiednich polityk, warunków i zasad. Jeśli nie zgadzasz się z dowolnym punkcie tej polityki, można odmówić odwiedzenia naszej strony internetowej.
Prywatność
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się naszą tradycję w tej sprawie. Że polityka ma zastosowanie również do odwiedzenie na naszej stronie internetowej.
Komunikacja elektroniczna
Podczas wizyty lub wysłać e-mail do nas, komunikujesz się z nami w drodze elektronicznej, co oznacza, że ​​akceptują nasze wiadomości elektroniczne. Skontaktujemy się z Tobą poprzez e-mail lub wystawienia zawiadomienia. Według & nbsp; & nbsp wymogu prawnego, dla nich komunikacja jest napisany .
Jeśli istnieje dowód, że wysłał Ci wiadomości elektronicznych lub wydane zawiadomienie na stronie internetowej, która oznacza, że ​​otrzymaliśmy wszelkie umowy, oświadczenia, przepowiadanie i inne informacje.
Prawa autorskie
Wszystkie informacje umieszczone w Internecie, takie jak sprawozdania, schemat, znak, ikona przycisku, obrazu, dźwięku, segmenty dokumentów do pobrania, edytowanie cyfrowych danych i oprogramowania należą do majątku Inc. lub jego spółek zależnych lub dostawców zasobów.
Zestawienie wszystkich informacji na naszej stronie internetowej jest wyłączną własnością Inc., pod ochroną chińskim i międzynarodowe prawo autorskie
Nasza Right
Ikony, znaki, nagłówku strony, ikona przycisku, rachunku, nazwę usługi na naszej stronie wszystko należy do znaku towarowego lub poobijać i jego spółki zależne. Wszystkie te ikony lub tapicerzy nie powinien być wykorzystywany do jakichkolwiek produktów lub usług niezwiązanych z Inc. i jej spółek powiązanych w jakikolwiek sposób z potencjalnie mylących konsumentów lub amortyzacji lub zniesławienie Inc i jej spółek zależnych. Wszystkie inne znaki towarowe pokazane wyjątkiem głównych części powyżej należą do odpowiednich właściwości właścicieli, którzy mogą być lub nie być związane z Inco. lub jej spółki stowarzyszone lub sponsorowane przez Inco. lub spółek z nią powiązanych. Bez pisemnej zgody właściciela znaku towarowego lub jego, nic nie powinno się wyjaśnić, jak ktoś jest udzielana za zgodą ich przyzwoleniem lub inne sposoby lub uzasadnione używać znaków towarowych przedstawione na naszej stronie internetowej.
Twoje konto
Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej strony, jesteś odpowiedzialny za utrzymanie w tajemnicy informacje dotyczące konta i hasło oraz ograniczenie wjazdu do komputera, a także zatwierdza reagować wszystkie działania z konta i hasło. artykuły s do dorosłych ; Don & rsquo; t sprzedawać produkty dla dzieci, ale dzieci & rsquo sprzedać.
Jeśli nadal nie osiągną wiek 18 lat, to jest uzasadnione, aby decydować sam do odmowy usługi, zamknij konto, usuwać lub edytować zawartość i anulować zamówienie witryn z Inc. i jej spółki stowarzyszone tylko po & rsquo; re pod nadzorem z rodziców lub opiekunów oraz w ramach odpowiednich przepisów międzynarodowych.
Możesz również odwrócenia jej spółek zależnych i zmiany licencji osoby prawa do używania nazwy podałeś wraz z tych treści, jeśli zdecydujesz się zrobić. Zadeklarować, a zapewniam, że masz prawo do kontroli oddelegowanego treści w inny sposób, jego treść jest dokładna, zadeklarować, a zapewniam, że będzie zrekompensować uszkodzenia Inc. i jej spółek zależnych wniesionej przez treści dostarczone przez użytkownika. < / div>
repliki biżuterii Sklep ma prawo (ale nie obowiązek) do cenzurowania i edycji lub usunięcia wszelkich działań lub treści. Nie jesteśmy odpowiedzialni za złożenie wiadomości od Ciebie lub osobom trzecim.