wysokiej jakości imitacja Hermes Biżuteria

Metody płatności

pixelcoding.nl repliki cartier Biżuteria Sklep akceptuje karta kredytowa, Mastercard, Paypal, Western Union, T/T, itp jako metody płatności.

1. karta kredytowa & Master Card

).Dla porządku, który jest mniej niż $600, Akceptujemy karty kredytowe przez nasze bramy kredytów handlowych.

b). Upewnij się, że można napisać poprawny adres rozliczeniowy, informacje z telefonu do banku do sprawdzenia. Jeśli płatności nie może pomyślnie, proszę skontaktuj się z nami i spróbować różnych płatności metody.

2. Western Union

Jako jeden z naszych płatności Western Union jest jedną z najszybszych sposobów do transferu pieniędzy na całym świecie, jest to tańsze i łatwiejsze. Można również użyć karty kredytowej do transferu z Western Union. Western Union jest wysoce zalecane, w porównaniu z przelewu bankowego, nie można otrzymać zniżkę w wysokości 5% tylko za pomocą, ale również sprawiają, że czas dostawy z góry jak otrzymaliśmy Western Union pieniądze znacznie szybciej. Możesz po prostu kliknąć pixelcoding.nl i po zakończeniu całego procesu online. Wyślemy fakturę Performa szczegóły płatności. Proszę o kontakt na tbureausale@gmail.com szczegółów.

3. bank bankowy transfery

Płatność jest wysyłany bezpośrednio z banku na nasze konto bankowe, prosimy o kontakt na tbureausale@gmail.com za informacje potrzebne podczas transferu pieniędzy.

4. prywatność płatności

Korzystamy z usług firm płatniczych. W ten sposób nie zbieramy informacje prawdziwe karty kredytowej lub konta bankowego. Wszystkie karty kredytowej przetwarzania jest po stronie dostawcy płatności. Przetwarzanie płatności za pomocą technologii Secure Socket Layer (SSL) i 128-bitowe szyfrowanie do zwiększenia bezpieczeństwa podczas odwiedzania zabezpieczonych obszarów tych terenów. SSL jest standardowy protokół dla ochrony i utrzymania bezpieczeństwa transmisji wiadomości w Internecie. Aby upewnić się, że połączenie do chronionych obszarów przetwarzania płatności internetowych jest bezpieczne, szukać 'zamkniętej kłódki' albo 'niepęknięty klucz' ikona znajduje się w dolnej prawej stronie paska zadań w przeglądarce. Możesz również sprawdzić paska adresu, aby ustalić, czy SSL (Secure Socket Layer) jest dostępna przez patrząc na początku adres. Jeśli zaczyna się https zamiast standardowego protokołu http, a następnie działa SSL.