wysokiej jakości imitacja Hermes Biżuteria

Zwrotu

Proszę uważnie przeczytać tej polityki, jeśli trzeba wrócić do repliki biżuterii cartier z pixelcoding.nl. Jest to szczegółowe normy polityki zwrotów z pixelcoding.nl.

Mamy oferuje 30-Day Money Back gwarancji. Jeśli, z jakiegokolwiek powodu, nie jesteś całkowicie zadowolony z zakupu, chętnie będziemy przyjmować swój powrót do wymiany lub zwrotu w ciągu 30 dni od daty dostawy jeśli spełnione są następujące warunki:


1. zwracany towar musi być nowy warunek.

Możemy nie przyjąć zwrotu/wymiany, jeżeli istnieją dowody, że zakupu zostało zużyte na zewnątrz. dostarczymy chętnie zwrotu/wymiany, jeśli nie jesteś zadowolony.

2. wadliwe produkty będą przyjmowane do wymiany tylko.

Zadzwoń obsługi klienta zwrotu wadliwego towaru. będziemy tylko wymiany wadliwych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy. Po 30 dniach, uznaje się uszkodzenia normalnego zużycia.

Zwroty wymiany

Zwrot opłaty za wysyłkę: Klienci są odpowiedzialne za zwrotu koszty transportu. Jeśli uważasz, że popełniono błąd w zamówieniu, prosimy o kontakt z klientem usługi.

Zwrócone do programu exchange: Jeżeli żądany element jest wyprzedany, powrót będą traktowane jako powrót do refundacji. wydamy refundacji (mniej oryginalny wysyłkę lub $30) i otrzymasz powiadomienie e-mail.

Powraca do zwrotu

Zwrot opłaty za wysyłkę: Klient ponosi odpowiedzialność za zwrot kosztów wysyłki. Jeśli uważasz, że popełniono błąd w zamówieniu, prosimy o kontakt z klientem usługi.

Zwrócone do refundacji: elementy wrócił do refundacji, które zostały wysłane z wolna EMS wysyłki zostaną zwrócone mniej koszt wysyłki, około $30.

Uwaga: Proszę pozwolić 14 dni roboczych dla nas, aby odbierać i przetwarzać Twoje zwracany towar. Proszę pozwolić jak dwóch cykli rozliczeniowych dla kredytu do stawienia się na wyciągu z Twojej karty kredytowej. Zaleca się przy użyciu usługi paczka ubezpieczona (czyli UPS lub EMS) dla wszystkich zwrotów.