wysokiej jakości imitacja Hermes Biżuteria

Dostarczania informacji

Usługa bezpłatna wysyłka

pixelcoding.nl repliki cartier sklep z biżuterią oferuje bezpłatną wysyłkę na świecie wszystkie repliki biżuterii cartier tutaj zamówienia z EMS i nr obsługi dodatkowych kosztów obciąży.

Czas dostawy

1. po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej potrwa do 24 godzin do przetwarzania transakcji kartą kredytową i potwierdzić Informacje o celu, upewnij się, że poprawne dane kontaktowe (adres E-mail, numer telefonu itd.) który skontaktuje się z Tobą aby potwierdzić zamówienie.

2. po zatwierdzeniu zamówienia do wysyłki jest ona przesyłana dalej do wysyłka w następnym dniu roboczym. Numer śledzenia wysyłki będą oferowane za pośrednictwem poczty elektronicznej, gdy zamówienie jest dostarczane z naszego magazynu.

3. wysyłamy darmo za pośrednictwem EMS (Express Mail Service). Czas dostawy dla krajów takich jak USA, Australia, większość krajów Ameryki Południowej będzie 5-7 dni roboczych. Natomiast dla krajów europejskich, dostawa odbędzie się o 5-12 dni roboczych. W większości przypadków (90%) termin dostawy wynosi około jednego tygodnia.

4. Alternatywnie wyrazić jak opcji wysyłki DHL, UPS, przesyłki międzynarodowe są dostępne, jeśli jesteś w pilnych potrzeb biżuterii cartier (zwykle 3-5 dni roboczych). Trzeba będzie zrobić nic ale po prostu wybrać odpowiednie wysyłki sposobów na stronie kasie i płacić dodatkowych opłat za wysyłkę, zrobimy resztę.

Ograniczenia wysyłki

Jeśli płacisz za pośrednictwem naszych kredytów handlowych bramy, wysyłamy tylko na adres karty kredytowej płatności, chyba że adres wysyłki pomocniczy jest zarejestrowany z karty kredytowej. Jeśli Twój adres rozliczeniowy jest skrytka pocztowa następnie należy podać nam z adresu fizycznego przez e-mail. Nasza obsługa klienta jest zawsze do Państwa dyspozycji i odpowie na Twoje pytania w ciągu 12 godzin.

Stracił pakiet polityki

Jeśli pakiet nie przyjechać w 8 tygodni od daty wysyłki, ten pakiet jest traktowane jako Lost. W tym przypadku nowego pakietu zostanie wysłane do Ciebie, i jesteśmy w stanie dać te same elementy jak te zakupione przez Ciebie. Jeśli nie jesteśmy w stanie zapewnić te same elementy, aby zastąpić utracone te będziemy albo proponuje Ci podobne biżuterii cartier. Na przykład, repliki biżuterii cartier. Lub zwróci koszty będą wzajemnie uzgodnione. Jeśli jeden lub więcej elementów, ani sam ani podobne są dostępne mają być wysłane, możesz wymagana do całkowicie anulować zamówienie zegarek cartier, tym samym całkowity koszt Twojego zamówienia będzie pełni zwrócone.

Odprawa celna

Wybierając opcję wysyłka gratis (EMS), nie byłoby bez opłaty za odprawę celną jak załatwiamy deklarowanej wartości dobrze.

Wybierając International express jak DHL, UPS, przesyłki, może być przedmiotem cła przywozowego i podatków, które są nakładane po przesyłkę osiąga swój kraj. Opłaty dodatkowe przy odprawie celnej muszą być poniesione przez Ciebie; mamy nie kontroluje tych opłat i nie można przewidzieć, co może być. Polityki celnej różnią się szeroko z kraju do kraju; Aby uzyskać więcej informacji należy skontaktować się biura lokalne zwyczaje. Dodatkowo przy zamówieniu u nas, są uważane za importera rekord i muszą przestrzegać wszystkich praw i przepisów kraju, w którym otrzymujesz towar. Twoja prywatność jest dla nas ważne, i wiemy, że troszczysz się o jak informacje o Twoje zamówienie jest używany i wspólne. Chcielibyśmy naszych międzynarodowych klientów i klientów wysyłka produktów na arenie międzynarodowej, aby zdawać sobie sprawę, że transgranicznych przemieszczeń są otwarcie i kontroli przez organy celne. Również może zapewniamy niektóre zamówienia, wysyłka i produktu informacje, takie jak tytuły, do naszych przewoźników międzynarodowych, i takie informacje mogą być przekazane przez przewoźników do organów celnych w celu ułatwienia odprawy celnej i przestrzeganie lokalnych przepisów. Czasami nasze lokalne organy celne wymagają nam podać wartość elementu prezent bezpośrednio na opakowaniu.

Ostrzeżenie dla oszustów i oszustów

Sprawdzimy każdy kawałek informacje, które podajesz nam przed wysyłką produktów. Oszustwa jest przestępstwem i będzie nas ścigać w zakresie prawa. Nasz system UNIX Klasa Enterprise robi naprawdę wspaniałą robotę rejestrowania dostępu. Zapewniamy, że ten dane i adresy dostawy do miasta, państwowe, Federalne władze Interpolu. Jeśli adres zwrotny jest tkanina oparty poczta elektroniczna (czyli Hotmail, yahoo mail, itp.) należy podać nam z numerem telefonu kontaktowego, który można dojść w ciągu godzin po zamówienie.